Menu Zavrieť

Pedalo® Zdravá noha

Pomocou výrobkov z kategórie Pedalo® Zdravá noha môžete trénovať štruktúry a vlastnosti chodidiel, ktoré sú rozhodujúce pre zdravé nohy a správnu chôdzu.

Zobraziť všetkých 2 výsledkov

  • 119.95 vrátane DPH

    S pedálovým pedálom Pedalo je možné trénovať problémy s chodidlami vo všetkých rozsahoch pohybových osí, ohybe, supinácii a pronácii v závislosti od polohy naklápacích tyčí. Sklápacie lišty sú pripevnené k spodnej strane stojanu pomocou suchých zipsov, osobitne pre prednú a prednú časť chodidla. Je veľmi dôležité, aby dve pohyblivo spojené podstavce pre prednú a zadnú časť nohy mohli pôsobiť nezávisle od seba.

    Týmto spôsobom je možné funkčne vycvičiť prirodzené priskrutkovanie chodidla a stabilného horného a dolného členka a stabilizovať os nohy (kolená a boky).

  • 44.95 vrátane DPH

    Špecialitou pedálového valca je jeho univerzálnosť. S plochou stranou nahor trénujete oblasti nad a pod členkom. Ak ju prevrátite (klenutou stranou nahor), sú možné cvičenia pre pozdĺžny a priečny oblúk, ako aj zaskrutkovanie chodidla. Dôraz je kladený na posilnenie a napnutie chodidla a narovnanie jeho oblúka. Praktizujúci výrazne zlepšujú svoju bezpečnosť pri státí a chôdzi.

    Slúžia ako prekrytie na hojdacích paneloch Pedalo, pružinách, alebo rotujúcich hojdacích doskách na zvýšenie úrovne náročnosti cvičení.