Menu Zavrieť

Masérske sety

Zobraziť všetkých 4 výsledkov

 • 207.00 vrátane DPH

  Tento masážny set obsahuje skladací stôl, pevnú podporu hlavy a očalúnený golier. Podpora hlavy a golier sú zachytené pomocou suchých zipsov a dajú sa kedykoľvek vybrať. Pri prenášaní a uskladnení stolu sa tieto doplnky pripevnia do vnútra stolu.
  Masážny stôl má rozmer ležiacej plochy 180×65 cm, váhu 13 kg, nosnosť až 250 kg a nastaviteľnú výšku 63-86 cm.
  Je vyrobený z ľahkého javorového dreva bez ďalších povrchových úprav a oproti iným konkurenčným stolom je o 2-3 kg ľahší. Čalúnenie masážneho stolu je vyrobené z umývateľnej koženky. Tieto parametre ho predurčujú hlavne k cestovaniu a k návšteve v domácnosti.

 • 250.00 vrátane DPH

  Tento masážny set obsahuje skladací stôl o rozmere 180×65 cm, nastaviteľnú podporu hlavy a očalúnený golier. Podpora hlavy a golier sú zachytené pomocou suchých zipsov a dajú sa kedykoľvek vybrať. Pri prenášaní a uskladnení stolu sa tieto doplnky pripevnia do vnútra stolu.

 • 234.00 vrátane DPH

  Tento masážny set obsahuje skladací stôl o rozmere 190×75 cm, pevnú podporu hlavy a očalúnený golier. Podpora hlavy a golier sú zachytené pomocou suchých zipsov a dajú sa kedykoľvek vybrať. Pri prenášaní a uskladnení stolu sa tieto doplnky pripevnia do vnútra stolu.

 • 267.00 vrátane DPH

  Tento masážny set obsahuje skladací stôl o rozmere 190×65 cm, nastaviteľnú podporu hlavy a očalúnený golier. Podpora hlavy a golier sú zachytené pomocou suchých zipsov a dajú sa kedykoľvek vybrať. Pri prenášaní a uskladnení stolu sa tieto doplnky pripevnia do vnútra stolu.